پله

پله معلق

پله معلق یکی از انواع پله ها می باشد که می تواند از هر جنسی ساخته شود. مثلاً پله معلق چوبی، پله معلق استیل، پله معلق شیشه ای، پله معلق آهنی که در این مقاله به پله آهنی اشاره می شود.

 

قیمت پله معلق

قیمت این نوع پله ها با توجه به متریال، سبک و رنگ و ضخامت متغیر است. پله معلق آهنی با توجه به وزن هر کف پله که از جنس آهن می باشد تعیین می گردد. پله سازی فولادوند متال با سابقه درخشان خود، قیمت پله معلق را تضمین کرده و آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

 

ساختار پله معلق

پله های معلق بسته به سلیقه به هر شکلی می توانند ساخته شوند. این نوع پله ها به طوری ساخته می شوند که از نظر ظاهری هر کسی آنها را مشاهده کند فکر میکند که پله ها بدون هیچ نگهدارنده و وسیله ای بر روی هوا معلق هستند در حالی که پله های معلق با توجه به هنر سازنده و نصاب به گونه ای در دیوار کار گذاشته می شود که به صورت معلق به نظر می رسد.

در پله های معلق تقریبا کار بر عکس بقیه پله ها انجام می شود به این صورت که در ساخت دیگر پله ها وزن پله ها بر روی زمین می افتد در حالی که در این پله ها دیوار وزن پله ها را متحمل می شوذ.

 

استحکام پله معلق

شاید برخی فکر کنند قدم گذاشتن بر روی پله های معلق خطر ناک است و احتمال سقوط این پله ها وجود دارد. اگر سازنده پله دارای مهارت کافی باشد، پله را با نهایت دقت و مهارت کار گذارد، به هیچ عنوان احتمال افتادن پله وجود ندارد.

پله سازی فولادوند متال این اطمینان را به مشتریان می دهد، علاوه بر زیبایی پله های معلق، احتمال افتادن پله ها را به صفر می رساند. اگر به دنبال این هستید که مغازه، دفتر، منزل و محیط کار شما با دیگران متفاوت باشد، بهترین پیشنهاد استفاده از پله معلق است.

 

کاربرد پله معلق

در جاهای که فضا کم است و همچنین امکان استفاده از پله های نرده دار و پله پیچ وجود ندارد می توان از این پله ها استفاده کرد. همچنین کسانیکه به دنبال جلوه دادن و زیبا کردن محیط کار خود هستند می توانند از این پله ها استفاده کنند.

 

عیب پله معلق

پله های معلق به دلیل نداشتن نرده می تواند کمی ترسناک باشد. به همینلیل باید فاصله کف پله ها از یکدیگر بسیار کم باشد. تا شخص با بالا و پایین رفتن احساس خطر نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + هفده =