ساخت پله دوبلکس فلزی

از تزئینی تا کاربردی، نرده های پله آهنی با اهداف مختلفی ساخته می شوند، یک سری از آنها به صورت ساده و سری دیگر برای منازل دوبلکس مورد استفاده قرار میگیرد. مدل های زیر را مشاهده کنید، پله پیچ های ساخته شده از آهن ساخته شده است. آهن فرآوری شده که از نوع آهن برتر است از کربن کمتری نسبت به سایر انواع آهن استفاده میکند. اگر دقت کنید پیچ آهن ها زیبایی محیط را دو چندان کرده و این چیزی است که مارا قادر می سازد تا هنرمندان جابرینا همواره کیفیت را سر لوحه کار خود قرار دهند. با توجه به انعطاف پذیری فلز و ویژگی های مفید آن، این مواد مورد پیشنهاد ما جهت استفاده راه پله دوبلکس می باشد.

 

ساخت و نصب نرده پله فرفورژه

تعدادی از مشتریان ما چوب را برای پله پیچ خود استفاده میکنند، اما برای یک مشتری که خواستار طراحی معاصرتر است، ساخت پله دوبلکس فلزی بسیار معقول تر می باشد و می تواند نصب و راه اندازی راه پله فلزی دوبلکس با کیفیت همراه قیمت مناسب را به مجموعه جابرینا بسپارید تا خانه شمارا تبدیل به یک نمایشگاه واقعی درست کنیم.

 

قیمت پله گرد دوبلکس فلزی

نرده پله گرد فلزی ساده برای نصب هستند، و آنها یک مجموعه گسترده ای از سبک های مختلف دکور را تکمیل می کنند. به طور سنتی، نرده پله ای ساخته شده برای پله مارپیچ استفاده شده اند، اما اکنون آنها را می بینیم که برای انواع سبک های پله مختلف استفاده می شود، از جمله پله های راست، L و محوری. یکی از مزایای اصلی استفاده از این نوع نرده پله این است که آهن یک ماده است که ظاهر آن فقط با سن بهبود می یابد. طراحی نرده پله گرد دوبلکس فلزی ممکن است به همان اندازه ساده یا خیره کننده باشد که صاحب خانه ترجیح داده باشد. قیمت پله گرد دوبلکس بستگی به میزان تعداد پله و وزن آهن آن دارد. برای دریافت قیمت می توانید همین حالا تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =