http://fooladvandmetal.com

خانه های دوبلکس

انواع مختلفی از خانه های دوبلکس با موارد معمول وجود دارد :

 

 

خانه هایی که دارای انواع پله دوبلکس تک محور هستند.

 

خانه هایی که دارای انواع پله دوبلکس دو محور هستند.

 

داستان تک: آنها دو واحد یک طبقه هستند که در کنار هم هستند. چیز جالب این است که دو واحد در طبقه همکف قرار دارند که دارای انواع پله دوبلکس تک محور رو به پایین هستند.

 

از آنجایی که آنها در طبقه همکف هستند، معمولا پله برای صعود ندارند. با توجه به فقدان پله ها، این انواع پله دوبلکس برای شما مناسب هستند اگر شما بچه های کوچک یا شهروندان سالخورده داشته باشید.

 

دو طبقه: یک واحد بالا و پایین: از نام خود، این انواع پله دوبلکس است که دارای یک واحد بالاتر و دیگری زیر است. طراحی این واحدها را با قرار دادن آنها در یک طبقه دیگر، جدا می کند. این تضمین می کند که خانه قادر است تعدادی مستاجر را جای دهد.

 

داستان دو طرفه، کنار آن: اینها دارای دو واحد دو سطح هستند که یک دیوار مشترک دارند. مزیت اصلی انواع پله  دوبلکس در این است که آنها شما را با تمام حریم خصوصی که میخواهید فراهم می کنند. این به این دلیل است که مناطق خصوصی (اتاق خواب و حمام) از مناطق مشترک جدا شده اند که توسط انواع پله دوبلکس صورت گرفته است.

 

 

 

نتیجه گیری :

 

انواع پله دوبلکس سرمایه گذاری بزرگی است به ویژه اگر می خواهید در ملک اجاره ای سرمایه گذاری کنید. این به این دلیل است که طرح های بسیاری وجود دارد درانواع پله دوبلکس که برای همه انواع افراد جذاب است.

 

قبل از اینکه در واحدهایی که دارای انواع پله دوبلکس هستند سرمایه گذاری کنید، اطمینان حاصل کنید که تحقیقات زیادی برای تعیین طراحی مورد نیاز در منطقه انجام می دهید. شما همچنین باید با یک معمار با تجربه کار کنید که به شما بهترین و مدرن ترین طراحی را می دهد.مخصوصا در طراحی انواع پله دوبلکس.

 

 

در یک طراحی انواع پله دوبلکس دارای ساختاری است که دو واحد خانه دارای یک دیوار مرکزی هستند. در برخی موارد، انواع پله دوبلکس برای ایجاد یک دیوار عمودی طراحی شده است. اگرچه، خانه طراحی شده است تا دو خانوار را در نظر بگیرد، اما اندازه آن یک خانه معمولی است.

 

در مرحله طراحی، هر واحد مسکونی دارای درایو، باغ، ورودی و انواع پله دوبلکس و  سایر ویژگی های خاصی است که یک خانه نیاز به خودکفایی دارد.

 

نقشه های ساختمانی :

 

دو برنامه اصلی وجود دارد که می توانید به آن ها بروید

 

دو داستان: این نیز به عنوان طراحی انواع پله دوبلکس شناخته شده است. در اینجا شما یک ساختار دارید که دو داستان در ارتفاع دارد. این طرح دارای ورودی در هر دو قسمت جلو و عقب است. در داخل، طبقه اول اتاق های مشترک مانند آشپزخانه، دون، اتاق غذاخوری، حمام و اتاق باید نشیمن داشته باشد.

 

طبقه دوم برای خدمت به عنوان منطقه برای حمام و اتاق خواب طراحی شده است.که برای ارتباط بین این دو طبقه میتوان از انواع پله دوبلکس استفاده کرد.

 

نیمه دوبلکس: از نام آن، مشخص است که این طرح طبقه دوم ندارد. درست مانند انواع پله دوبلکس کامل، دو ورودی وجود دارد: پشت و جلو. برخی از معماران خلاق وجود دارند که خانه را طراحی می کنند تا ورودی های جانبی را به جای ورودی های سنتی سنتی داشته باشند.

 

گرفتن خانه دوبلکس :

 

شما می توانید خانه ای را که قبلا ساخته شده است خریداری کنید یا خودتان آن را بسازید که دارای انواع پله دوبلکس باشد.

 

برای تصمیم گیری در مورد بهترین طرح برای رفتن با شما نیاز به دانستن نیازهای شما. به عنوان مثال، اگر شما تنها هستید یا تنها با همسرتان زندگی میکنید، نیازی به داشتن یک خانه بزرگ نیستید – نیمه دوبلکس برای شما کافی است.

 

از سوی دیگر اگر شما به عنوان یک خانواده بزرگ زندگی می کنید، شما نیاز به داشتن یک خانه بزرگ دارید و انتخاب کامل دو نفره انتخاب خوبی است.که این خانه بزرگ دوبلکس باید به گونه ای طراحی شده باشد که در ساخت آن از انواع پله دوبلکس استفاده شده باشد.

 

اگر شما در حال ساخت خانه خود هستید، باید یک معمار را استخدام کنید تا آن بتواند انواع پله دوبلکس را برای شما طراحی کند. چیز جالب با ساخت خانه شما این است که شما می توانید آن را سفارشی کنید تا متفاوت از خانه های دوبلکس سنتی باشد.

 

شما باید تحقیق خود را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که معمار که با آن کار می کنید تجربه شده است و قبل از آن در سایر پروژه های مرتبط کار کرده است.

 

شما باید توجه داشته باشید که اگر به فکر ساخت یک خانه دوبلکس هستید که بتوانید در آن از انواع پله دوبلکس استفاده کنید اول از همه باید ببینید که برای ساخت آن خانه مجوز ساخت میدهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =