پله های مارپیچی
نوعی از راه پله هایی می باشند که به خاطر سبک خاص و حالت زیبایی که دارند بین سایر پله ها معروف تر می باشند. این نوع راه پله ها در کوچکترین فضاها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

فولاد وند متال فعالیت خود را  در زمینه تولید و نصب سازه های فولادی و پله گرد و پله پیچ (پله دوبلکس)  آغاز کرده است.  این شرکت در حال حاضر در تهران از اعتبار بالایی برخوردار است که با توجه به سابقه فعالیت می توان گفت یکی از معروفترین شرکت ها در زمینه معماری و ساختمان در تهران می باشد. فولاد وند متال خدماتی همچون بازدید از محل، مشاوره و طراحی پله گرد را به صورت رایگان انجام می دهد.

فولاد وند متالبا به کار گیری مهندسین و متخصصان در این زمینه طی سالیان گذشته توانسته است کیفیت پیله پیچ را به بالا ترین حد خود برساند. شما با همکاری شرکت ما می توانید هر مدل پله ایرانی و یا خارجی را که مورد پسندتان واقع شده را برای منزل خود سفارش دهید. این مجموعه آمادگی دارد تا شما را در زمینه ایده های زیبایتان همراهی کند.

پله پیچ یا همان پله گرد انواع مختلفی دارد که از انواع آن می توان به پله گرد فلزی، پله گرد بتنی، پله گرد چوبی و یا انواع ترکیبی پله های گرد با مصالح مختلف را نام برد.

روش ساخت و تفاوت ببین پله دوبلکس و پله گرد

تفاوت اصلی بین پله های مارپیچ و پله گرد، ستون مرکزی آنها و طراحی پله های جمع و جور و دایره ای این مدل ها است که داری  سطحی کم برای نصب می باشند. اتصال این نوع پله ها دستورالعمل های آسانی دارد و فقط کافی است نوع و شکل پله خود را سفارش دهید و دیگر احتیاجی به نصاب نیست و خودتان می توانید پله های مارپیچی خود را نصب کنید.

فولاد وند متال قادر به ساخت انواع پله های دوبلکس و پله گرد برای فضاهای کوچک و یا بزرگ است. این شرکت در زمینه ساخت پله های مارپیچ بسیار پهن برای هر مکانی دارای تجربه فراوان می باشد.

یکی از محبوترین و پرطرفدارترین نوع پله هایی که در ایران کاربرد دارد پله های چوبی می باشد. همچنین این نوع پله ها برای سبک های کلاسیک نیز بسیار مناسب می باشد. این نوع پله ها با ظاهری نوستالژیک و رنگ گرم  جذابیت و محبوبیت بیشتری در دکوراسیوون منزل شما ایجاد می کند.
پله گردهای فلزی معمولاً در فضاهایی مانند خانه هایی به سبک صنعتی و یا در فضاهای داخلی مانند انبارها و زیر زمین ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. دیواره این پله ها می تواند توسط دستگاه های CNC به اشکال مختلف برش داده شود تا شکل های زیبایی به خود بگیرد.

 

در ادامه برای شما عزیزان جدیدترین مدل پله گرد و پله دوبکس را جمع آوری کرده ایم که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

پله گرد فلزی

در عکس بالا می توانید پله گرد چوبی را مشاهده کنید: